Ból pleców, migdałka i stawów kolanowych

Dzień dobry, Przed wczoraj wieczorem czułem, że coś mnie "pobiera". Robiło mi się zimno, w nocy budzilem się z zimna, zjadlem ząbek czosnku wypilem theraflu i rano obudzilem się z bólem migdałka ( problemy z przełykaniem) i bólem pleców - kręgosłupa. Po pracy poszedłem spać i obudzilem się o 8 dzisiaj. Dużo piłem, bralem emskie, peralgine i orofar. Cały czas najbardziej bola mnie plecy, migdałek i stawy w kolanach. Do niedzieli chciałbym wyzdrowieć. W nocy pocilem się i mialem koszmary. Pozdro

Witam!
Opisane objawy wskazują na infekcję wirusową. Niestety, nie ma skutecznego leczenia przeciwko wirusom wywołującym "przeziębienie". Można zastosować leki objawowe (np. ibuprofen ) - poczuje się Pan po nim lepiej, ale nie oznacza to pełnego wyzdrowienia (na to potrzeba ok. 7 dni). W miarę możliwości wskazany jest wypoczynek w domu.