Ból po małym palcem u stopy a możliwość złamania

Witam od juz kilku miesiecy nic z tym nierobie a to mnie ciagle boli fakt ze juz nie tak mocno ale boli. Chodzi oto ze pod małym palcem u stopy od prawej strony boli mnie , uszkodzilem sie w ten sposob na boisku podczas gry w piłke kilka razy po tym urazie gralem i ponawiał sie bół czy to moze być złamanie??

Oczywiście w przypadku Pana urazu nie można wykluczyć przebytego złamania paliczków paca V lub V kości śródstopia, a także uszkodzenia stawu MTP V. Sugeruję jednak znalezienie czasu na konsultację ortopedyczną. Pozdrawiam, dr n.med. Paweł Kołodziejski, chirurg stopy i stawu skokowego