Ból po usunięciu zgorzeli z zęba?

Jak długo moze utrzymywać sie ból po usunięciu zgorzeli z zęba? Miałam zgorzel, lekarka usunęła ja, co przyniosło ulgę aczkolwiek nadal odczuwam ból, znacznie mniejszy niż przed zabiegiem, ale czy to minie czy cos zostało zł zrobione?

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania i ocenie miejsca po usunieciu ciezko jest sie wypowiedziec. proponuje udac sie do lekarza stomatologa.