Ból po wycięciu gangliona z lewej ręki

Witam 12 listopada miałam wycięty ganglion z lewej ręki. Minęły już ponad 2 miesiące a ręka czasami mnie pobolewa. Chciałam zapytać czy to normalne po takim zabiegu i jak mniej więcej długo będzie ta ręką sprawna?i czy to normalne jak moja blizna po tym zabiegu jest wklesla? Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć