Ból pod łopatką po ćwiczeniach

CDN-54 lata.2 W styczniu poćwiczyłem na małych ciężarkach i było dobrze. Na drugi dzień nagły ból pod prawą łopatką, potem cały kręgosłup,kark głowa,biodra. Wizyta u lekarza rodzinnego-zastrzyki p- bólowe-zapalne nie pomagały a do tego doszły drgawki nóg i rąk i dreszcze.Często mrowienie na twarzy,bóle łydek i przedramion.Badania po kolei wykazały : lamblie, niski p D3, wapno lekko podwyższone, borelioza w-graniczny 30 dni antybiotyk,rezonans kr-szyjnego-zmiany zwyrodnieniowe, CDN

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.