Ból pod żebrem w czasie jedzenia, nasilający się nocą

witam,od 4dni czuje bol pod lewym zebrem w czasie jedzenia,aje najbardziej nasila sie w nocy niedowytrzymania mimo tego ze nic niejem wtedy,jak uciskam miejsce bolu wtedy czuje jakby przelewala sie woda i slychac bulgotanie,bol promieniuje na zoladek,trzustke niewiem ogolnie caly bok lewy,prosze o odpowiedz i dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bez wykonania badania i badan dodatkowych. Zalecałbym udac sie do lekarza rodzinnego, ktory ewentualnie skieruje do specjalisty i postawi wstępne rozpoznanie. Pozdrawiam