Ból podbrzusza i lędźwi a niepokojące wyniki badania moczu

Z powodu bólu podbrzusza i lędźwi zrobiłam wczoraj badanie moczu, wyniki są prawidłowe z wyjątkiem leukocytów 15-20 wpw, co mogę zażyć, aby sobie pomóc?

Aleksander Ropielewski

Proszę skonsultować się z lekarzem wyniki i objawy wskazują na zakażenie układu moczowego wymagającego antybiotykoterapii.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wskazana jest dalsza diagnostyka bólu. Zalecam wizyte u lekarza rodzinnego i wykonanie USG jamy brzusznej. Pozdrawiam