Ból podbrzusza i mdłości a pęcherzyk z zarodkami w USG
Dzień dobry byłam na usg lekarz zobaczył pecherzyk z dwoma zarodkami. Zrobiłam b-hcg i test ciazowy i wynika z nich ze tej ciazy nie ma. Dodam ze ostatnia miesiaczke miałam 23 stycznia i do dzisiaj jej nie mam. Bardzo boli mnie podbrzusze i mam mdłości . Czy możliwe jest jednak to ze moze to być jednak ciaza proszę o pomoc

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji istnieje szansa na ciążę. Proszę powtórzyć badanie poziomu betaHCG oraz udać się na ponowne badanie USG.