Ból podbrzusza i tabletki a owulacja

Dobry wieczór.W niedziele jak zwykle, zaczęłam nowe opakowanie antykoncepcji. Jednak, okazało sie, ze bede musiała brac wieczorami leki, które mogą szkodzić skutecznosci. Dlatego tabletke wziełam ok. 12 zamiast normalnie 23. Okazało się, że nie musze jeszcze brac tych leków, dlatego nie chcąc robić długiej przerwy w tabletkach, w pon wziełam ją ok14, we wtorek i środę ok.16. Jednak od poniedziałku towarzyszy mi kłucie w dole brzucha.Czy mimo tak małych różnic możliwe jest, że to oznaki owulacji?

Aleksander Ropielewski

Nie można wykluczyć, że są to objawy owulacji jednak jest to bardzo mało prawdopodobne.