Ból podbrzusza podczas zmieniania pozycji snu

Mam pyt. Ostatnio (1 tydz.temu) zaczelo bolec mnie podbrzusze w podobnym miejscu gdzie jest przepuklina.Co ciekawe mam tak ok.co rok ten sam bol,ale teraz jest mocniejszy niz zwykle.Boli mnie przy specyficznych ruchach np.Przewrocenie sie na drugi bok gdy spie,a nie boli przy jakimkolwiek sklanianiu sie itp.Najbardziej boli w nocy,nie wiem czemu,ale w dzien jest lepiej.Na ciele nie ma zadnego wybrzuszenia.Mam 19 lat.Co to moze byc???

Takie bóle mogą być pochodzenia neuralgicznego (oczywiście najpierw trzeba wykluczyć przepuklinę najlepiej bezpośrednio u chirurga). Radzę w tej sprawie bezpośrednio udać się do lekarza. Być może konieczne okaże się wykonanie RTG odcinak lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa celem oceny jego stanu.