Ból podbrzusza przy wciąganiu brzucha

Witam pytanie dotyczy bolu podbrzusza przy wciaganiu brzucha.Nie jest to klujacy bol tylko cos jak zakwas. Nie pojawia sie gdy leze na plecach, gdy wciagne brzuch chodzac siedzac itp jest obecny. Ostatnio przechodzilam antybiotykoterapie (ginekolog wykryl u mnie bakterie), stosuje antykoncepcje -pigulki (ostatnio tez prezerwatywy). Ostatnio po stosunku zauwazylam jasna krew gdy sie wytarlam. Czy to moze byc ciaza? Nie mam objawow. Dodam ze pracuje fizycznie na magazynie. Jaka moze byc przyczyna?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie narządów układu rozrodczego. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.