Ból podczas stosunku po urodzeniu dziecka

Witam, 4,5 miesiąca temu urodziłam dziecko przez cesarskie cięcie. Gdy połóg minął rozpoczęłam współżycie ze swoim mężem, jednak od tego czasu odczuwam ból podczas stosunku. Nawilżenie pochwy jest nawet bardzo dobre jednak mimo to, boli tak że czasem staje się to nie do zniesienia i trzeba przerwać stosunek. Mój ginekolog uważa, że wszystko jest w porządku. Pytanie moje brzmi co to może być i jak mogłabym temu zaradzić ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na ponowną wizytę u lekarza.