Dlaczego odczuwam ból podczas seksu z ukochanym?

Mam 21 lat, niedawno rozpoczęłam współżycie ze swoim chłopakiem. Seks uprawialiśmy 2 razy, za każdym podejściem odczuwałam ból, więc musieliśmy po pewnym czasie przerwać stosunek. Byłam rozluźniona, niczym się nie stresowałam, zadbaliśmy też o nawilżenie, a chłopak starał się być delikatny. Jedynie unosząc nogi ku górze ból stawał się delikatnie mniejszy. Zastanawiam się więc czym może być to spowodowane i czy w końcu z czasem przejdzie.. Liczę na pomoc i pozdrawiam :)

Jeżeli objaw nie będzie ustępował, to wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa. Najlepiej u ginekologa-seksuologa.
W Poznaniu jest to dr Grażyna Jarząbek-Bielecka.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com