Ból policzków, ból różnych zębów, trzeszczenia w żuchwie, piski w uszach

Mam szereg dolegliwości zdrowotnych, które mi dokuczają mogą być związane ze sobą lub też nie, dlatego wolę wymienić je wszystkie: ból policzków, ból różnych zębów, trzeszczenia w żuchwie, piski w uszach, ból oka i skroni, mrowienie i brak czucia w dłoniach; silny ból krzyża pojawiający się w nocy i czasem po ćwiczeniach - trwający w zasadzie cały czas; kłujący ból w żebrach, zwłaszcza przy wdechu - pojawia się czasem przy leżeniu czasem po ćwiczeniach na brzuchu, kłucie różnych części ciała

Proszę zgłosić się do lekarza. Ma Pani mnóstwo dolegliwości i trudno przez internet diagnozować. Poza tym ważne są szczegóły oraz badanie przedmiotowe.
Lekarz po zbadaniu zdecyduje o dalszym postępowaniu, zleci badania czy też skieruje na konsultację do specjalisty.