Ból powyżej pachwiny od trzech tygodni

Od ok. 3 tygodni odczuwam ból trochę powyżej prawej pachwiny, jakby ból jajnika. Codziennie lub z przerwami po dzień, dwa przez jakiś czas w ciągu dnia, nie stale. Martwię się, co to może być. Wizytę u ginekologa mam dopiero za niecały miesiąc. Proszę o pomoc. Oliwia, 18 lat

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale bez możliwości przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ginekologiem we wcześniejszym terminie.