Uczucie gorączki, bóle głowy oraz zimne nogi i stopy

Witam. Mam taki problem: od kilku tygodni mam uczucie gorączki codziennie, której tak naprawdę nie mam. Nie wyspypiam się i trochę boli mnie głowa. Gdy pochyle głowę robie się cały czerwony czego nigdy wcześniej nie miałem. W dodatku mam zimne dłonie i stopy. Robiłem badanie ekg, test wysyłkowy również i nic nie wykazały. Ogólne badanie krwi, hormony, cukrzyca, tarczyca również nic. Co mam robić?

Aleksander Ropielewski

Niestety nie jestem w stanie wskazać skutecznego i pomocnego rozwiążania. Być może po przeprowadzeniu badania i uszczegółowieniu wywiadu mógłbym udzielić bardziej pomocnej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z internistą. Być może są to objawy nietolerancji pokarmowej lub niedoborów mikroelementów.