Częstomocz, plamienia, bóle brzucha i ból narządów rodnych podczas okresu
Witam, mam 26 lat, od zawsze częstomocz. Od niedawna też plamienia 2-3 dniowe, bólebrzucha,podbrzurza, ostatnio nieregularny cykl. Rok temu miałam badanie przezpochwowe usg. Lekarz zapewnił o dbrym wyniku, jedna martwię się że coś jest nie tak, gdyż ostatnio miałam bolesny okres- nie bolał mnie brzuch i kręgosłup jak zawsze, a narządy rodne. Nie przepadam za badaniem przezochwowym usg,lekarz nie był zby delikatny.Objawy częstomoczu ostatnio trochę się poprawiły jednak proble zawsze wraca.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi odnośnie Pani dolegliwości i wątpliwości. Sugeruję ponowny kontakt z ginekologiem.