Ból prawego jajnika a możliwość ciąży

19.10 miałam pierwszy dzień miesiączki. 2 listopada współżyłam z partnerem. Test owulacyjny pozytywny wyszedł 4 listopada.5 był negatywny. 11,12 listopada zaczęłam odczuwać ból i kłucie w okolicach prawego jajnika. Czy to może być ciąża?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie jest klasyczny objaw ciąży, proszę wykonać test ciążowy i gdyby ból się jakkolwiek nasilał zgłosić do ginekologa niezwłocznie. Pozdrawiam.