Ból prawej strony pod podbrzuszem

Witam mam na imię Michał, mam 18 lat. Od 2 dni boli mnie prawa strona pod podbrzuszem troszke niżej, nad prawym jądrem, najbardziej przy chodzeniu. Brat mówi mi że może być to wyrostek ponieważ miałem kiedyś w dzieciństwie atak wyrostka ale w szpitalu uspokolili go kroplówkami. Chciałbym się dowiedzieć tak mniej-więcej co to może być. Proszę o pomoc. Dziękuje i pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane przepukliną pachwinową. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. W przypadku nasilenia dolegliwości proszę udać się do lekarza celem diagnostyki i leczenia.