Ból przy destabilizacji w obydwu stawach

Witam,mam 17 lat. W ostanim półroczu miałam dwa skręcenia stawów skokowych(obydwu). Jedne zakończyło się gipsem, drugie tylko stabilizatorem. Na wizycie kontrolnej u lekarza dowiedziałam się, że mam lekką destabilizację w obydwu stawach, ale poza tym wszystko jest w porządku(USG też. Lekarz zalecał ćwiczenia, a więc systematycznie ćwiczę . Jednakże nogi cały czas mnie bolą, nasilenia bólu są różne: od słabego po bardzo silne, uniemożliwiające chodzenie. Co mogę zrobić, aby pozbyć się bólu?

Witam serdecznie.
Przede wszystkim powinien Pan pozostać pod stałą kontrolą prowadzącego ortopedy. Dolegliwości bólowe powinny zmniejszyć się w miarę upływu czasu, który pozwoli na powolną regenerację stawu. Doraźnie w celu łagodzenia objawów proszę stosować ogólnodostępne leki przeciwbólowe.