Ból przy niemożności wypróźnienia, uczucie osłabienia i odbijanie

Witam.Zrobilem kolonoskopie ktora nic nie wykazala.Wszystko jest w pożadku.Zrobilem rowniez gastroskopie ktora wykazala liczne nadzerki na zoładku.Lekarz zalecil rowniez zrobienie testu na przeciwciala helicobacter ktory wyszedl dodatnio.Dolegliwosci tj.bol brzucha pojawiajacy sie przy niemoznosci wyproznienia,uczucie oslabienia,odbijanie,zgaga ciagle sie utrzymuja.Sa dni kiedy jest w pozadku ale sa tez takie ktore ciezko przetrwac z tymi dolegliwosciami.Co robic?gdzie szukac pomocy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednia terapię.