Uchyłki jelita grubego i ból brzucha po lewej stronie

Witam, w lewym boku mam bol i ciagle odbijanie ,lekarz twierdzi,ze to uchylki jelita grubego,mialam robiona kolonoskopie 4 lata temu i wykazala te uchylki,zalecono nastep.kolonosk.za 10 lat.Nie wiem,bol nie mija i przechodzi az pod lewa lopatke.Mecze sie juz tak 3 miesiace,bez zadnej diagnozy.Jestem na diecie i bardzo uwazam na to co jem,niestety meczacy tepy bol nie ustepuje.Morofologia bez zastrzezen.Prosze o pomoc lekarza gastrologa.Dziekuje z gory. Joanna

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, być może przyczyną Pani dolegliwości jest stan zapalny uchyłków, konieczna jest dalsza diagnostyka. proszę zgłosić się do lekarza gastroenterologa, który zleci odpowiednie badania. pozdrawiam.