Ból przy rotacyjnie skręconym kręgosłupie

WITAM MAM 33 LATA PARE LAT TEMU STWIERDZONO U MNIE ROTACYJNE SKRECENIE KREGOSLUPA W ODCINKU LEDZWIOWYM I MOJ PROBLEM POLEGA NA TYM ZE STRASZNIE BOLI PRZY SCHYLANIU Z RANA JAK WSTAJE NIE POTRAFIE SIE WYPROSTOWAC JESTEM JAKIS POKRZYWIONY BOLI NAWET GDY SIEDZE CZY JEST DLA MNIE JAKAS NADZIEJA NAWET OPERACYJNA PROSZE O ODP

Witam serdecznie. Oczywiście, że jest szansa na leczenie. Proponowałaby skonsultować się z neurochirurgiem. Warto jednak wcześniej wykonać badanie rezonansowe kręgosłupa.