Ból przy wejściu do pochwy i w macicy podczas każdego stosunku

Witam, od miesiąca prowadzę aktywne życie seksualne. Niestety przy każdym stosunku odczuwania ogromny ból przy wejściu do pochwy i w macicy. Błona dziewicza jest przerwana, ale czy to możliwe, że nie została rozerwana do końca? Dodam, że mój partner został hojnie obdarzony przez naturę, więc czy może być tak, że po prostu do siebie nie pasujemy wymiarowo?

Początki często są trudne. Niezależnie od wielkości członka wszystko powinno sie unormować. Oczywiście warto skorzystać z wizyty u ginekologa, który bez problemów powie Pani, czy pani warunki do współżycia są odpowiednie. To na pewno Pania uspokoi.