Ból ręki po przejściu grypy

przeszłam grypę bardzo bolała lewa mnie ręka grypa przeszła a ból ręki nadal doskwiera dziękuję bardzo za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Bez badania ciężko jest stwierdzić czy jest to koincydencja.

Dzień dobry,

Podaje Pani zbyt mało szczegółów. W którym miejscu boli ręka, jaki charakter ma ból, itd.?. Proszę udać się do lekarza, konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu lekarskiego oraz dokładne zbadanie Pani, dzięki czemu można będzie zalecić odpowiednie leczenie. Nie wykluczone, że ból ręki ma inne podłoże i nie ma związku z przebytą grypą.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz