Bóle ręki i uczucie gorąca

Witam. Mam pewien problem. Ostatnio byłam w sklepie spożywczym zaczęła mnie bardzo boleć lewa ręka od ramion aż po palce zrobiło mi się gorąco i słabo i tak do końca dnia leżałam w łóżku z bólem ręki. Za każdym razem gdy próbowałam wstać było mi słabo. Od tygodnia boli mnie ta ręka na szczęście bez omdleń. Dopiero dziś rano jak wstałam znów było mi bardzo słabo i duszno aczkolwiek tym razem bolała mnie dolna część pleców bardzo nisko.

Przyznam, że dolegliwości są dość nietypowe dlatego proponuję, aby udała się Pani do swojego lekarza rodzinnego celem badania ogólnego oraz zebrania pełnego wywiadu lekarskiego.