Co mogą znaczyć te bóle ręki i karku?

zaczęło się od bólu środkowego palca w lewej ręce i potem poszło w górę ,dostałam skierowanie do fizjoterapeuty i miałam terapie laserami i nastawianie pleców ,karku itd i od tamtego czasu zaczął boleć mnie kark i ból ręki ostatnio wrócił nawet czasami mnie boli też prawa ręka co to może być ?

Potrzebna jest systematyczna kinezyterapia, która odblokuje napięcie. Odpowiednie ćwiczenia powinien pokazac fizjoterapeuta a dalsza pracę powinien wykonywać Pacjent w domu.

Najczęstszą przyczyną Pani dolegliwości może być długotrwałe trzymanie telefonu w ręce.

Pozdrawiam, Paweł Czarnocki