Bóle ręki prawej u 29-letniej kobiety

Witam. Mam 29 lat. Odczuwam ból ręki prawej, wydaje mi się że to żyła mnie boli. Jest to miejsce jakieś 3-5 cm pod nadgarstkiem, na zewnętrznej stronie ręki. Nie mogę się tam dotknąć bo ból jest mocny. Żyła w tamtym miejscu jest jakby pogrubiona. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Co to może być? Dodam, że jestem 7 tyg po cesarskim cięciu.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego. po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Prawdopodobnie ma Pani przeciążenie mięśnia przedramienia. Może być to związane z podnoszeniem/trzymaniem dziecka. Proszę ćwiczyć ruchy okrężna nadgarstka oraz wyprosty wszystkich palców razem a następnie każdego palca osobno.

Pozdrawiam, Paweł Czarnocki