Ból ścięgien na zewnętrznej osi łydek, ud i przedramion

Objawy które są codziennie: Senność (12h/dobę snu to za mało) Bulgot w jelitach, gazy, ból jelit Duży brzuch, ciężki i puchnący nawet po wodzie „Brain fog”, otumanienie, senność, brak koncenracji, brak energii Lodowate ręce i nogi, konieczność ubierania się cieplej niż inni, jest mi niemal zawsze zimno lub chłodno (rzadko)Ból ścięgien na zewnętrznej osi łydek, ud i przedramion Problemy z pamiecią krótkotrwałą, odrealnienie (rzadko)Szczękościsk Mam boreliozę od 7 r. ż. Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy niespecyficzne, wskazana konsultacja u lekarza rodzinnego, ktory po dokładnie zebranym wywiadzie zaplanuje diagnostykę. Objawy moga także wynikam z boreliozy.