Co znaczą te liczne objawy neurologiczne?

Mam 22 lata i mnóstwo objawów neurologicznych , leczyłem się u 3 neurolog i nadal nie wiadomo co mi jest . Zaczęło się rok temu od mrowienia stopy ( finalnie dwóch stop trwające do teraz ) oraz drgania mięśni trwało to około dwóch tygodni następnie objawy ustały w powstał ból w lewej klatce piersiowej (przemieszczający się w obrębie lewej strony klatki piersiowej ) ,zawroty głowy , uderzenia gorąca w całym ciele wylądowałem w szpitalu , podwyższone ciśnienie ( niby tło emocjonalne) potas i magnez na pograniczu zalecono suplementację i skierowanie do kardiologa oraz na badanie echo serca zostałem przebadany oraz zostało zrobione badanie okazało się ze wszystko w porządku . Objawy ustąpiły ale powstały inne straszne bóle łydek ( uczucie zmęczenia oraz osłabienia zawsze oby dwie łydki nigdy jedna) bóle przedramion ( głównie lewa , rzadko prawa ) zapisałem się do pierwszego neurologa po przeprowadzonym badaniu oraz wywiadzie lekarz stwierdził że to depresja zostały przypisane leki dulsevia , fevarin oraz clorexan po 3 miesiącach zażywania leków brak poprawy. W między czasie miałem niedowład prawej ręki udałem się kolejny raz na SOR kolejne badanie neurologiczne ( odruchy wporzadku) badanie krwi ( wyniki również dobre ) po pobraniu krwi odrazu podano mi kroplówkę ( magnez potas) lekarz powiedział że zrobimy eksperyment ponieważ przypuszcza że to tężyczka objawy momentalnie ustąpiły po podaniu kroplowki odziwo wyniki krwi miałem przed podaniem również dobre ( potas ,magnez itp.) Zapisałem się ponownie do kolejnego neurologa , odruchy nadal wporządku , dostałem skierowanie na mri głowy oraz test na tężyczkę , po wykonaniu badania na tężyczkę stwierdzono że to na pewno nie to , mri głowy również w porządku bez żadnych zmian ogniskowych . Potem nastąpił ból prawego oka podczas poruszania po kilku dniach ustąpiło następnie ból lewej strony potylicy finalnie ból po lewej stronie głowy minimalne mrowienia lewej strony twarzy) również po kilku dniach wszystko wróciło do normy ale powróciły wcześniejsze bóle . Aktualnie posiadam bóle w lewym przedramieniu(pieczenie), lewej stronie łopatki , ból i osłabienie łydek ciągle uczucie zmęczenia , ból lewego barku ,sztywność lewej nogi rzadko prawej ( od kolana w dol) , drgania palca wskazującego oraz mrowienia , bóle ud nad kolanem zawsze ból lokalizuje się w jednym miejscu nigdy w dwóch. W ciągu dnia bole występują w kilku miejscach mogą się zmieniać np opisze to w łatwy sposób od 8 do 10 odczuwam bóle w przedramieniu ,10-11 ból w lewym barku i tak do końca dnia mogą zmieniać mi się obszary bólu (, zawsze ten ból lokalizuje się w jednym miejscu prócz osłabienia i bólu łydek oraz mrowienia stop ). To co mi jest na pewno w przeciągu roku się rozprzestrzenia i mam pytanie co to może być i jakie badania mam wykonać. Dodam także że mam zapalenie prostaty bakteriami e coli i Enterococcus faecalis Ostanie badanie krwi enyzofile podwyższone nieznacznie . Z góry dziękuję za odpowiedź .

Jaki stan ogólny, waga, nastrój, sen; praca, inne wyniki ? ??? Ważny PACJENT I OBJAWY NEUROLOGICZNE, inne schorzenia...TK i MRI do interpretacji klinicznej; po konsultacji Jaki stan ogólny, sen; tyb pracy, tryb życia, problemy, stresy, niepokoje??
Okresowo pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Wskazane badania kontrole u Neurologa i Psychologa ; z dotychczasową dokumentacją, wynikami badań ;
Pozdrawiam i zapraszam.