Ból skóry głowy nad uchem

Witam. Od wczoraj "dziwnie" boli mnie skóra głowy nad prawym uchem, gdyby nie to że to chyba nierealne to bym powiedział że to zakwasy.

Magdalena StusiĹska

Przyczyny takiego stanu mogą być różne- na podstawie takiego ogólnego opisu trudno postawić diagnozę. Jeżeli ból będzie się nasilał lub w przeciągu kilku dni nie przejdzie należy skonsultować się z lekarzem.