Ból stopy a narośl

Witam, Ok. 6 m-cy temu weszło mi "coś" w stopę pod palcami. Od tej pory zaczęło zarastać i odczuwam ból. Wygląda to jak pęcherz, często to trę pumeksem, ale to znów zarasta i można zauważyć również wychodzące takie "czarne nitki". Czy jest jakiś sposób na pozbycie się tego z stopy?

Witam! Opisane zmiany mogą być wynikiem infekcji wirusem brodawczaka. Proszę zgłosić się do dermatologa który wdroży odpowiednie leczenie.