Ból stopy pod małym placem

Witam :) Boli mnie bok stopy, tuż pod małym palcem. Byłam już u ortopedy, stwierdził, że jest to związane z nerwami, przepisał tabletki, lecz nie poskutkowało. Boli mnie to od 1,5 miesiąca. Zaczęło boleć bez przyczyny z dnia na dzień. Ból jest zmienny, często promieniuje na całą stopę,nasila się przy nawet najdrobniejszym wysiłku fizycznym. Co może mi dolegać ?

Piotr Pilarski

Przyczyną może być uraz którego nawet Pani nie zauważyła a teraz daje o sobie znać. Jeśli RTG nie wykazało przyczyny to przyczyna leży w tkankach miękkich. W takim przypadku należy poczekać aż ból sam minie.

Pozdrawiam.