Ból stopy w wyniku uszkodzenia ścięgna Achillesa

Witam, uszkodziłam sobie ścięgno Achillesa, boli tylko jak chodze i mam buta założonego. Jest także troche czerwone. Czy jak będę smarować maścią alcatel i przykładać lód to pomoże? 17 stycznia mam studniówke i bardzo mi zalezy aby przeszło. Dodam, że boli także jak lód przykładam, ale to chyba norma?

Witam,
w przypadku uszkodzenia ścięgna Achillesa proponuję pilną wizytę u ortopedy.
Nie należy bagatelizować tego urazu.
Może Pani do czasu wizyty chłodzić miejsce urazu, smarować żelem przeciwzapalnym.
Niestety nie moge nic więcej poradzić, ponieważ nie napisała Pani nawet jakiego typu to uszkodzenie i jak do niego doszło.

pozdrawiam!