Ból sutków w dniu owulacji

Witam, 9 lutego odstawiłam tabletki, a 13 lutego dostałam okres (był skąpy i trwał 2 dni). Kochałam się z chłopakiem w dni płodne i niepłodne, ale nie doszedł we mnie. Jakoś dzisiaj (26 luty) wypada mi owulacja, a mnie bolą sutki. Czy to może być tym spowodowane, czy mogę być w ciąży?

Renata GrzechociĹska

Najprawdopodobniej są to objawy zespołu przed miesiączkowego. Nie napisała Pani czy stosunki były zabezpieczone czy był to stosunek przerywany. Jeśli przerywany nie można wykluczyć ciąży.