Ból szczęki i opuchlizna po ekstrakcji ósemki

Witam, dwa dni temu miałam usuwaną dolną ósemkę, była zatrzymana, założone mam szwy. Opuchlizna się utrzymuje, ale najgorsze jest to, że nie mogę domknąć szczęki. Czy to kwestia opuchlizny czy nieprawidłowego szycia?

Witam serdecznie,
Należy jak najpilniej skontaktować się z lekarzem wykonującym zabieg. Może to być spowodowane opuchlizną, ale najprawdopodobniej ma Pani do czynienia ze zwichniętą żuchwą.