Ból, szczypania i odrętwienia na kostce po strippingu żylaków

Jestem 38-letnią kobitą cztery miesiące temu miałam operację żylaków -stripping do tej pory odczuwam ból szczypania i odrętwienia na kostce i nad nią czasami nachodzi mi odrętwienie na łydkę i szczypie mi wewnątrz łydki jak długo będzie to się utrzymywać byłam u lekarza to powiedział że wszystko jest ok Mam pytanie kiedy mi to wszystko przejdzie . Bardzo proszę o odpowiedz

Jeśli odpowiedział , że wszystko jest ok , to niech odpowie jak długo będzie Pani miała dolegliwości bólowe. Mnie jest trudno bo nie znam stopnia zaawansowania żylaków,przebiegu operacji itd. Bóle mogą utrzymywać się nawet kilka miesięcy - stopniowo malejąc , zż