Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Opuchlizna, ból i szczypanie w nodze po operacji żylaków

Witam , operację żylaków miałem 08.01.16r ( wypis ze szpitala ) Termoblacja laserowa żyły odpiszczelowej lewej . Flebektomia żylaków met. Varadyego ) zauważyłem,że od jakiegoś czasu noga mi puchnie w okolicy kostki , czuje dyskomfort i lekki ból(szczypanie) dalsza część nogi ładnie się goi i nie jest opuchnięta. Na codzień chodzę w pończosze uciskowej . Bardzo proszę o odpowiedź czy to normalny objaw przy gojeniu czy coś jest nie tak ? Z góry dzikuję za odpowiedź .
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Objawy ostrego niedokrwienia kończyny dolnej

Ostre niedokrwienie kończyny dolnej to poważna choroba żylna. Jaksą objawy tego schorzenia ? Na ten temat wypowiada się specjalista - Adam Lewszuk, chirurg.

Gojenie związane jest z różnymi objawami, jednak jeżeli któreś z nich niepokoją bardziej, warto skonsultować to z lekarzem prowadzącym.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0

Nie znam stanu sprzed operacji , nie znam zakresu , przebiegu, efektu koncowego operacji , przebiegu pooperacyjnego ani stanu obecnego - bez zbadania nie jest to możliwe!!! Nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego! - prosze koniecznie zglosić się pilnie do operatora!!! zz

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy