Ból szyi i duszności

Witam! Boli mnie szyja Najbardziej to uczucie odczuwalne jest na wysokości dolnej części ucha oraz w zakończeniu szczęki. boli mnie od tych miejsc w dół szyi do samego obojczyka i do tego mam duszności. Byłem na trzy dni w szpitalu i kazali mi iść do psychiatry. W grudniu miałem problem z gardłem prawdo podobnie miałem wrzoda i to się zaczęło po nim te bóle szyi. Nikt nie może mi pomóc???/
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam! Pana dolegliwości mogą wynikać ze zmian zwyrodnieniowych w szyjnym odcinku kręgosłupa. Wątpliwości powinno rozwiać zdjęcie rtg tegoż odcinka, które po przeprowadzeniu bezpośredniego badania powinien zinterpretować lekarz. Pozdrawiam.