Ból szyi pod potylicą i kłucie oka

Witam, Najpierw bolala mnie szyja przy skrecaniu glowa ,,po masciach roznego rodzaju mnie to przeszlo ale teraz raz w miesiacu zawsze w tym samym miejscu po prawej stronie boli mnie tyl szyi pod potylica kloje oko i jakby ucho w srodku, co miesiac mysle ze to przejdzie, a tu nic, staje sie to dla mnie meczace. Pzdr

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zwiększonego napięcia mięśniowego związanego ze zmianami zwyrodnieniowymi w kręgosłupie. Proszę zgłosić się do lekarza poz który wdroży odpowiednią diagnostykę.