Ból, ucisk i uczucie ciepła w klatce piersiowej a nadciśnienie

Witam. mam 21 lat i od dwóch dni boli mnie na środku w klatce piersiowej i czuje dziwny ucisk i jak by uczucie ciepła. Mam nadciśnienie i biorę leki concol. Ból nie odczuwam cały czas ale przy pochyleniu się albo gdy wezmę głębszy oddech i gdy zrobię gwałtowniejszy ruch. Ucisk i uczucie ciepła utrzymuję się cały czas. Ciśnienie mierzyłem i dziś rano miałem 107-63 a po 2 godz 130-80. Trochę czuje się osłabiony nie wiem czy z nerwów bo do tego wszystkiego mam chyba nerwice.

Witam serdecznie.
Dolegliwości o których Pan pisze rzeczywiście mogą mieć podłoże nerwicowe. W celu wykluczenia somatycznych przyczyn Pana dolegliwości (choroby serca, płuc) proszę skontaktować się z lekarze rodzinnym.