Ból uda, kręgosłupa, brzucha i plucie krwią

Witam. Mam problem raczej nie ja tylko moja dziewczyna, bo od 4 lat meczy się wieczorami z bólem całego uda u lewej nogi, kręgosłupa w dolnej części pleców i brzucha. Ostatnio od jakiś 2 tygodni mówi, ze zdarza jej się pluć krwią co mnie przeraziło. Do tego codziennie od 3 lat bierze rożnego typu tabletki przeciwbólowe. Razem z swoja Mama mówią mi, ze jeździły sporo po Ortopedach i Neurologach w rożnych miastach ale oni cały czas nie wiedza co jej jest a mnie to wszystko coraz bardziej martwi.

Witam! Przede wszystkim Pana dziewczyna nie powinna na własną rękę przyjmować tak dużej ilości leków przeciwbólowych. Prawdopodobnie doprowadziły one do zmian w śluzówce przewodu pokarmowego, co objawia się własnie krwiopluciem. Jeśli chodzi zaś o dolegliwości bólowe konieczne jest wykonanie dokładnych badań obrazowych - rezonansu magnetycznego lub tomografii komputerowej, które pozwolą uwidocznić gdzie dokładnie leży patologia. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który pokieruje dalszą diagnostyką.