Ból utrudniający chodzenie i obrzęk po złamaniu szczytu kości strzałkowej

Witam, Jestem po złamaniu szczytu kości strzałkowej, do złamania doszło 27.06.2015. Podczas wizyty kontrolnej(04.09) ortopeda stwierdził, że ułamana część kości jest zrośnięta tylko na chrząstkę i kość nie zrośnie się prawidłowo a także zakończył leczenie, jednak już następnego dnia podczas chodzenia i powrotu z pracy(spacer ok. 25 minutowy) pojawił się ból utrudniający chodzenie oraz obrzęk. Czy taki stan jest właściwą reakcją organizmu?

Witam,
po złamaniach czas pełnej regeneracji tkanki kostnej i okolicznych tkanek miękkich jest zwykle dużo dłuższy niż czas potrzebny do uzyskania wydolnego zrostu i powrotu do chodzenia na chorej kończynie. Trzeba czasu i zabiegów fizykoterapeutycznych do pełnego powrotu do zdrowia.