Ból w dolnej części pleców po prawej stronie

Witam od kilku tygodni mam ból w dolnej części pleców po prawej stronie. Nasilony wieczorem i odczuwam go mocniej kiedy wieczorem się kładę do łóżka, kiedy się położę czuje, że ból jest silniejszy. Kilka tygodni temu miałam infekcje dróg moczowy, brałam urofuraginum i mi przeszła. Potem w pracy mieliśmy bardzo gorący okres i dużo dźwigałam przez kilka dni bolał mnie kręgosłup, ale mi przeszło. Kiedy pojawił się ten ból na początku myślałam, że to kręgosłup, ale to nie to.

Witam. Proszę udać się do nefrologa i ortopedy (lub fizjoteterapeuty). Jeśli okaże się, że z nerkami wszystko ok to proszę zbadać kręgosłup. Prawdopodobnie może być to jakaś wypuklina lub zapalenie nerki.