Ból w górnej części klatki piersiowej, duszności, suchy kaszel, uczucie przeszkody podczas połykania i męczliwość

70 lat, abstynent, 0 palenia, były sportowiec, mam takie objawy: ból w górnej części klatki piersiowej nasilający się przy wstawaniu z łóżka, duszności(niemożność pełnego wciągnięcia powietrza),dziwny napadowy suchy kaszel, ciągły, świszcząco-charczący, trudny do opanowania,uczucie przeszkody przy połykaniu, szybkie męczenie się, nadciśnienie stabilizowane Loristą...Morfologia z biochemią w normie, USG jamy brzusznej bez zmian, RTG klatki piersiowej bez zmian, spirometria w normie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, być może jest to infekcja dolnych dróg oddechowych, proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który wskaże dalsze leczenie. Pozdrawiam