Ból w klatce piersiowej a wyniki badań

Od kilku miesiecy mam bóle mięśni klatki piersiowej. Badania EKG w normie(kilka). Echo pokazało, że mam niedymykającą się zastawkę aortalną, ale kardiolog powiedziała, że ma to co druga osoba na świecie i żeby tym się nie przejmować. Kiedy pojawia się ból, trzyma zazwyczaj kilka dni. Czuję wtedy każde uderzenie serca. Badania krwi ok, poza: LDH-240(norma lab do 214), GammaGT-46(do 42), Globulina-36(do 35), TIBC-85(do 77), Cholesterol-5.7(do 5), LDL Cholest-3.7(do 3). Proszę o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bóle w klatce mogą mieć podłoże w zaburzeniach układu sercowo-naczyniowego. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty kardiologa.