Ból w klatce piersiowej, ból barków i zawroty głowy

Witam mieszkam w irlandi od3miesiecy aczkolwiek 3miesiacetemu bolalo mnie w kaltce piersiowej po zazyciu lekow sinapuret przeszlo.Teraz byłam na ostrym na pogotoiwu gdzie zrobiono mi rtg klatki piersiowej i serca oraz krew i mocz i wrócili do domu.kiedy dostalam okres 3 dni nic nie bolalo niestety po 7dniach byłam jeszcze raz bólbarkow zawroty glowy krew na wirusy wykluczyla cos powaznegonatomiast mam dalej zawroty glowy i nogi mam jak zwaty nie zawsze jestem nerwowym czlowiekiem .dziekuje

Witam. Jeśli lekarze izby przyjęć po wykonaniu podstawowych badań wykluczyli ostre stany chorobowe, raczej nie ma powodów do niepokoju.