Ból w klatce piersiowej, duszności i zwyrodnienie stawów

Witam. Prosze o pomoc zabralo mnie pogotowie z bolem klatki piersiowej strona lewa w miejscu II-III miedzyżebrza dusilam sie nie moglam nabrac powietrza na szczescie to nie zawal mam stwierdzone zwyrodnienie stawow czy to od tego? pod kolanem bol chyba zyly albo miesni ciezko chodzic dodam mam ciagle lodowate stopy zrobiono mi badanie niepokoja mnie. d-dimer 985, fibrynogen 512 potas 3,21 co mi jest do kogo mam sie udac

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty kardiologa. Lekarz wdroży odpowiednie postępowanie mające na celu ustalenie przyczyny nieprawidłowości. Do poradni kardiologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.