Duszności i bóle w klatce piersiowej przy stosowaniu hormonów

Witam mam28lat biorę hormony moje pytanie boli mnie często prawa ręką dłoń wtedy marzenie i straszny duszacy bol w klatce dodam ze nie mam zakrzepicy wątroba zdrowa lekarz nie bardzo wie jak pomuc co to może oznaczać czy to nerwy?? Proszę o rade naprawdę bol taki okropny powietrza złapać się nie da juz nieraz plajakam maz pogotowie chciał wzywać ale ze wzgledu na dzieci do szpitala nie chciałam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka. Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, sadze ze moze być konieczność udania sie do szpitala