Ból w klatce piersiowej, głównie na mostku

Witam. Mam 25 lat, dolega mi bol w klatce piersiowej, głównie na mostku, często mi strzela cos w środku i czuje ogromny dyskomfort w klatce. Z rezonansu wynika, ze mam stan zapalny i erozję kości, z badan genetycznych hla b27 - . Lekarz reumatolog mówi ze mam z tym zyc i nic nie zrobi. Wizytę w większym szpitalu mam za 1,5 miesiąca dopiero... Co to może być za dolegliwość, jak z tym walczyć? Bardzo proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi stwierdzić jednoznacznie bez możliwości oceny wyników badań dotychczas przeprowadzonych, dlatego sugeruję poczekać do kontaktu ze szpitalem specjalistycznym.